#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#63Een lot van drie oude vilten hoeden.
Un lot de 3 chapeaux en feutre.No longer availableEstimate: € 80 / 100
#754André GoezuPeriod: °1939“Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.
”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#440Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#136Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.
Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#130Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 800 / 1000 -
#758Een lot strips, bestaande uit 45 albums van Suske en Wiske, 4 albums van Bessy, vier albums van Jerom, een album van De Rode Ridder en een promotioneel album voor Cera.
Un lot de bandes dessinées, dont 45 albums de Suske et Wiske, 4 albums de Bessy, 4 albums de Jerom, 1 album de De Rode Ridder et un album de promotion pour Cera.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 50