#197Delvaux
Een fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
#227Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#404Teddy
Een vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#63
Een lot van drie oude vilten hoeden.
Un lot de 3 chapeaux en feutre.No longer availableEstimate: € 80 / 100
#14Jules De Bruycker
“St-Severin, Parijs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”St. Séverin, Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#696
Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
#732Collignon
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#498
Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#480
Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#763
#92J. Petit
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#690
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#741
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120