Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.
Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.
Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.
Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.

Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.

Pendule de cheminée en marbre noir avec deux cassolettes assorties, décorée de détails en marbre vert. Sans clé.
Dim. h: 43 & 28 cm
SKU: 2505210168.
Category: Marmer.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.

    Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.
    No longer available
    Dim. 33 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #570

    Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.

    Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #138

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer. Met bijhorende cassolettes. Randschilfer.

    Une horloge de cheminée de marbre noir et rouge. Avec les cassolettes d'accompagnement. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 23 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #580

    Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.

    Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #136
    Eva, Falmouth

    Een gefineerde mahoniehouten staande klok. Het deurtje versierd met ingelegde schelp. XIXe eeuw.

    Pendule de grand-père en placage d'acajou. La porte décorée de coquillage incrusté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 230 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #650

    Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.

    Un évier vintage en métal avec miroir et réceptacle amovible.
    No longer available
    Dim. h: 162 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684

    Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.

    Un miroir en bois patiné à l'or et en plâtre.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #244

    “Hollands molenlandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Paysage de moulin à vent hollandais. Huile sur toile, signée illisible.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513

    Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #155

    Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.

    Une améthyste en forme de poire de 9,33 ct avec rapport AIG.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #409
    Rémy Cornelissen

    “Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.

    Scène pastorale . Lithographie. Signée et dédicacée datée de 1982.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #448

    Een Boeddha van rood en geel koper.

    Un Bouddha de cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.

    Un perroquet en porcelaine de Paris multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Christian Dior

    Een vintage reiskoffer.

    Une valise vintage.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met decor van bloemen, vogels en vlinders.

    Un tapis persan en laine noué à la main et décoré de fleurs, d'oiseaux et de papillons.
    No longer available
    Dim. 500 x 350 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #457
    Ankerlicht

    Een metalen scheepslantaarn.

    Lanterne de navire en métal.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More