#570Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Une horloge de cheminée de marbre noir et rouge. Avec les cassolettes d'accompagnement. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 28 & 23 cmEstimate: € 70 / 90
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
#157Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
#360Een laag houten tafeltje met lade. Zuid- Indië.
#376Een gesculpteerde cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
#155Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
#201Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
#152“De ongelovige Thomas”. Olieverfschilderij op paneel naar Rubens. Op de achterkant: “gerestaureerd in 1961 door Bernard Janssens”.
L'Incrédule Thomas . Peinture à l'huile sur panneau d'après Rubens. Au dos: restaurée en 1961 par Bernard Janssens .No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#134H. Op de Beeck“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeves . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120