#554Ennoby“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
Deux bols en porcelaine Imari à décors de fleurs et jardins.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#810Een vintage design armstoel van chroom en leder.
#412Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#799Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.
#593“Man en vrouw met bloemen”. Een paar beeldjes van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op houten voetstukjes.
“Homme et femme aux fleurs”. Paire de statuettes en ivoire sculpté partiellement polychromé. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 350 / 400 -
#61CapodimonteTwee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
#82Een zuiltje van gesculpteerd albast. In vijf onderdelen. Gerestaureerd.
Une colonne en albâtre sculpté. En cinq parties. Restauration.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 80 / 100 -
#76Een handgeknoopt Perzisch karpet.
#280Omega De Ville Suisse MadeEen dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150 / 200