Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
Goebel, Germany

“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.

“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.
Dim. h: 15 & 16 cm
SKU: 2710200760.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #760
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #216
    Goebel, Germany

    Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.

    Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.
    No longer available
    Dim. 234 x 100 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #717
    Goebel, Germany

    “Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.

    Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #727
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277
    Goebel, Germany

    “Umbrella girl”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 152 B. Gemerkt.

    Umbrella girl . Une figurine en porcelaine multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 152 B. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #707
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #437
    Goebel, Germany

    “What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.

    Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 70

Similar lots by type

  • #769

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    “Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

    Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #779
    Capodimonte

    “De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614

    Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.

    Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #780
    Capodimonte

    “Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #268
    Capodimonte

    “Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #83

    “Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.

    Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #495

    Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.

    Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #448

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.

    Une maquette d'une voiture de course des années 1920.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #503

    “Guanyin met draak”. Een bronzen beeldje.

    Guan Yin avec dragon . Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #701

    Een luchter met albasten coupe en vijf lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.

    Un lustre avec coupe en albâtre et cinq points lumineux avec abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556
    Begam Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis indien en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 242 x 382
    Estimate: € 200 / 240
  • #37

    Een lot van veertig strips, grotendeels Asterix en Suske & Wiske.

    Lot de quarante bandes dessinées, surtout Asterix et Suske en Wiske.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #334
    Columbia

    Een oude slingergrammofoon met een groot aantal platen en met reservenaalden. Werkende staat.

    Un vieux phonographe à pendule avec un grand nombre de disques et avec des aiguilles de rechange. État de fonctionnement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    Een paar kommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor op blauwe fond. Eén gebarsten, één met minieme randschilfer.

    Une paire de bols en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sur fond bleu. Un fêlé, un avec un petit bord écaillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #218

    “Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.

    Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #481
    Dubois, Bouffiouix

    Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.

    Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #366

    Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Candélabre massif en métal. Monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #267

    “Meditation”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 13 V. Gemerkt.

    Meditation . Une figurine en porcelaine multicolore conçue par M. I. Hummel. No 13 V. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 420 / 460
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More