#47
Een lot van vijf stuks Delfts aardewerk.
#43
“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389
Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
#248
Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
#777
Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
#79Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zittende personages te Doel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages assis à Doel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34Estimate: € 150 / 200 -
#428
Een dienblad van Coca Cola. “Kenmerk van goede smaak.” Omstreeks 1950.
Plateau de Coca Cola, “Kenmerk van goede smaak”. Vers 1950.No longer availableDim. 63 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#232
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
#451
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70 -
#170
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
#35
Bracelet en or jaune 18 ct en filigrane et son pendentif en forme de Sphinx (petit dégât).No longer availableDim. 18,24 gEstimate: € 400 / 450