Similar lots by type
-
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1112
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#647
Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1144
Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1093
Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1109
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#985
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1097
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1087
Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#991
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100 / 160 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1110
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#198
Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#1085
Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1104
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1114
Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#990
Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1135
Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1092
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#643
Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#277
Een merkwaardige vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van vruchten. Gemerkt ‘Le Verre Français”.
Vase remarquable en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque Le Verre Français.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#332
Een oude gravure naar Rubens en een tweede naar M. De Vos van H. Liefrinck.
Ancienne gravure d’après Rubens et une deuxième par H. Liefrinck d’après M. De Vos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#893Stein
Drie bierpullen van steengoed en porselein met tinnen deksels. Eén met reclame voor Erdinger Weissbier, gemerkt PJW Bavaria, één voor Hofbrauhaus Berchtesgaden en één voor Hövels Bitterbier, gemerkt Sahm.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 26, 21 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Gustave Van Vaerenbergh
“Het gevonden nestje”. Een groep van terracotta op houten voetstuk. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Groupe en terre cuite sur base en bois. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 320 / 400 -
#1086
Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee met gevlochten rieten zit en één met riet.
Lot de trois différents fauteuils dont deux aux sièges cannées et un en osier. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#589Ch. Vandamme
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1056
Een naaikastje van wortelfineer.
Table à ouvrage en placage de ronce.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Ecuador
“Cultura Bahia”. Een object ter plaatse aangekocht in originele doos.
“Cultura Bahia”. Objet acheté sur place. Boîte d’origine.No longer availableDim. L: 10 c mEstimate: € 80 / 120 -
#534M. Segers
“John Coltrane”, “Miles Davis” & “Compositie met jazz- en etnische elementen”. Drie houtsneden. Gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 53/300, 30/300 & 218/300.
“John Coltrane”, “Miles Davis” et “Composition aux éléments Jazz et ethniques”. Trois gravures sur bois. Signées hors planche et respectivement numérotées 53, 30 et 218/300.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#829Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Havenscène”. Ets. Gesigneerd. en genummerd 24/100 buiten de plaat.
“Vue de port”. Eau-forte. Signée et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Delvaux
Een grote gedragen zwart lederen handtas.
Grand sac à main en cuir noir. Bien porté.No longer availableEstimate: € 120 / 200