#172
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#88
Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.
#120
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 550 / 650 -
#67
“Danseres”. Een bronzen beeld in de stijl van de art deco.
”Danseuse”. Une statue Art Déco en bronze.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
“Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128
Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
#755
Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#193
Een hallluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#85Gioix
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
“Neptunus”. Een bronzen beeld.
#610
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 15,85 gEstimate: € 1800 / 2000