Other lots in this auction
-
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. een centrale toermalijn van ± 3,85 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,62 ct et une tourmaline centrale de ± 3,85 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#284Koers“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#452Creado“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#867Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#810Een fauteuil en cabriolet van witgepatineerd hout met vergulde en gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet en bois à patine blanche, détails dorées et polychromes, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#575“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459Desutter“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.
Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 70 / 80 -
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200

