Other lots in this auction
-
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120 / 200 -
#494Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Lathem”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91“Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu couché”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#519Peter Jan Schuin“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 80 / 100 -
#261Twee Victoriaanse daguerro-fotoportretten. Omstreeks 1860.
Deux portraits daguerre Victoriens, +- 1860.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#726Een zijden tapijtje met levensboom.
Un tapis en soie avec un décor d’arbre de vie.No longer availableDim. 69 x 53 cmEstimate: € 100 / 160 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#32“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#338Christofle, ParisEen visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.
Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#3Franklin PorcelainEen reeks van twaalf Engelse borden met meerkleurige decors in het thema van de maanden van het jaar. Onderaan gemerkt en gedateerd 1979.
Une série de douze assiettes anglaises, décor polychrome, thème : les mois de l’année.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#498Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.
Un vase à couvercle octogonal en faïence de Delft blanche et bleue. Le couvercle surmonté d’un lion de temple assis.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120

