#521Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#605Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#870Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#733Een stenen beeltenis van Isis en een zittende kat van brons. Egypte.
Une statue en pierre représentant Isis et une statue en bronze en forme de chat. Egypte.No longer availableDim. h: 21 & 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#124Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#21Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#351Een lot diverse klinken voor binnendeuren, omstreeks 1900.
Un lot de divers clenches pour portes d’intérieure, +- 1900.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#414Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#482“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
#309“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#299“Slapende jachthonden bij de vangst”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
Chiens de chasse dormant”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 100 / 120