Similar lots by type
-
#813Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800 / 900 -
#787Een koffieservies voor tien personen van monochroom wit porselein in Lodewijk XV-stijl met een gedrukt bloemendecor en vergulde details versierd.
Service à café pour dix personnes en porcelaine monochrome blanche de style Louis XV. Décor de fleurs imprimé aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#703Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#579Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#655Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420 / 460 -
#418Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van hanen in een landschap. Haarscheur in één van de twee.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome. Décor de coqs dans un paysage. Un cheveux à l’un des deux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#438Vier kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Quatre petites assiettes en porcelaine de Chine. Différents décors. XIXe siècle. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#428Een engeltje met een schaapje van meerkleurig Weens porselein.
Angelot et agneau en porcelaine polychrome de Vienne.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#497Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein.
Lot de cinq assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#713“een paar kleine Cantonvaasjes van meerkleurig porselein met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine polychrome de Canton. Montures en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287LimogesEen vierkant flesje van porselein met een handgeschilderd decor van een vrouw met een waaier.
Flacon en porcelaine à décor d’une femme à l’éventail peint à la main.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55 / 65 -
#761Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#447“Edelman”. Een beeldje van monochroom wit biscuit in de stijl van Sèvres. Onderaan gemerkt.
“Homme de qualité”. Statuette en biscuit monochrome blanche dans le style de Sèvres. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#561Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van goudvissen.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges dans des cartouches sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#715Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#675Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#473Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#798Nao by Lladro“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#783Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#633Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#601“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#695Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#594Een Chinese vaas van blauw en wit porselein met een decor van draken.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de dragons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 150 / 180 -
#629Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#72Hipp. Dingemans“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 150 / 250 -
#162Jan Heeneman“Zicht te Den Haag”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue à La Haye”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit twee dekseldoosjes, twee pillendoosjes, een dekselpot op schaal, een pennenkoker met deksel en twee verschillende borden.
Lot de porcelaines varié comprenant deux pots couverts, deux boîtes à pilules, un pot couvert sur présentoir, un cylindre à crayons couvert et deux assiettes diverses.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#273“Musicerend koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Met een Meissen merk. XIXde eeuw.
“Couple de musiciens”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Avec marque Meissen. XIXe siècle.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Félix Labisse“Helena”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 135/175 buiten de plaat.
“Helena”. Litho. Signée et numérotée 135/175 hors planche.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#557Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#773Val St. LambertDrie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.
Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#89Een gevarieerd lot grafisch werk bestaande uit:- Groot lot gravures, uit de XVIIde, XVIIIde, XIXde en XXste eeuw. Met o.m. Antwerpse stadszichten door Schaeffels, Napoleontische thema’s, religieuze thema’s enz. Niet ingelijst.- Een reproductie van een oude Chinese schildering uit het Musée Guimet te Parijs.- “Bootje”. Ets. Getekend buiten de plaat. Eugène Yoors.- “Heidezicht”. Gesigneerd buiten de plaat Frans De Vadder.- “Twee hoevezichten”. Reproducties.- “Staand figuur in profiel”. Ets.(..)
Grand lot de gravures des XVIIe, XVIIIe, XIXe et XXe siècles dont vues de ville anversoises par Schaeffels, des thèmes napoléoniens et religieux etc. Ainsi qu’une reproduction d’une peinture chinoise du Musée Guimet à Paris et une eau-forte par Eugène Yoors représentant un bateau. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#147Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#842Een solifiore en een asbak van resp. groen en blauw gekleurd Muranoglas. Jaren ‘50. Kleine schilfer bij de eerste.
Soliflore et cendrier en verre de Murano vert resp. bleu. Années 50. Petit éclat au premier.No longer availableDim. h: 19 & 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Een donkergepatineerde hoekvitrine met onderaan een paneeldeur., bovenaan een beglaasde deur. Schuine zijden eveneens gevitreerd. 2 ruitjes manco.
Vitrine de coin à patine foncée. Le bas à une porte pleine, le haut à une porte vitrée. Pans coupés, également vitrés. Deux petites vitres manquent.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 200 / 240 -
#811Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100

