Similar lots by type
-
#745
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500/4000 -
#734
Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#523
“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#735
Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/65 -
#773
Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#750
Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#777
Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20/25 -
#739Noritake
Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#710
Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#445
Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#771
Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#678
Twee vaasjes van gebeeldhouwd been. Chinees werk.
Deux petits vases en os sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#740Val Saint-Lambert
Een paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#364
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60/80 -
#668
Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/180 -
#295
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#446Henriette Ronner
“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#677
Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.
Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#661
De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#730
Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#253
Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#657
Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#515Swarovski
Een lot diertjes van geslepen, deels gekleurd en deels gesatineerd kristal, bestaande uit vier vogeltjes op een tak, twee ijsvogels op een tak, een uiltje, een bij bij een bloem en een vlinder.
Lot d’animaux en cristal taillé partiellement colorés et partiellement satinés, comprenant quatre oiseaux sur une branche, deux martin pêcheurs, un hibou, une abeille sur une fleur et un papillon.No longer availableDim. h: 5-10 cmEstimate: € 100/150 -
#300
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#785
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#737
Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#104
Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.
Deux eaux-fortes en couleurs. Les cadres d’origine sont datés: 1884-1934 et 1886-1936.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 150/250 -
#614
Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.
Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#62G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#143
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 140/160 -
#432
Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
Une série de trois eaux-fortes par Theo De Wilde.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.
Une petite armoire de cuisine en chêne à deux portes au dessus et deux en dessous, séparées par deux étagères.No longer availableDim. 176 x 86,5 cmEstimate: € 80/120