Other lots in this auction
-
#22Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Church in Vlassenbroek.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#534
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 275/325 -
#469
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#225
“Rubelli”. Een houten tafel met gesculpteerd onderstel en in marmerlook beschilderd tafelblad. (AID3275)
Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)No longer availableDim. 76 x 170 x 80 cmEstimate: € 300/500 -
#669Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
Een paar hoevezichtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 31 x 33 cm x 2Estimate: € 100/150 -
#262Gabriel De Pauw
“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.
“Landscape with farm”. A painting, oil on canvas. Signed on the bottom "De Pauw".No longer availableDim. 38 x 48cmEstimate: € 125/175 -
#537
Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#235
Een hoekbibliotheek van gebeitst hout met twee deuren. Bovenste deur met gaas bekleed.
A corner library in stained wood with two doors. Top door covered with mesh.No longer availableDim. 220 x 80 x 62 cmEstimate: € 300/400 -
#561
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw-wit met vogels en flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue and white with birds and flora in the decor.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 150/175 -
#559
Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180/240 -
#311Gouda
Twee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.
Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3No longer availableDim. H: 27 & 36 cmEstimate: € 40/50