Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.
Dim. L. 65 cm
SKU: 2602190866.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #866
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #570

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #660

    Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.

    Une table de chevet, laqué noir, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #446

    Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.

    Un piédestal en bois torsadé et sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #466

    Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.

    Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 & 27 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #449

    Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 95 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #700

    Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.

    Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.
    No longer available
    Dim. 180 x 95 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #596

    Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.

    Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.
    No longer available
    Dim. 80 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #846

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.

    Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #500

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #486

    Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.

    Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #148
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een jongevrouwenbuste van gebeeldhouwd meersoortig albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    Un buste de jeune femme en divers sortes d’albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569

    “Moederschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd ‘63 binnen de plaat, draagt een handtekening buiten de plaat: Picasso.

    ”Maternité”. Une lithographie. Signée et datée ‘63 dans la planche et porte également une signature hors planche: Picasso.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #638
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #612

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paul Permeke.

    ”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Porte une signature: Paul Permeke.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234

    “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    Een barokke engel van gebeeldhouwd hout. Diverse letsels en herstellingen. Omstreeks 1700.

    Un ange baroque en bois sculpté. plusieurs dégâts et réparations. +- 1700.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #96

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #851
    Desrosier, Limoges

    “Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.

    ”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5b cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #114
    Frans Roofthooft
    Period: 1888-1957

    “Fabrieken te Boom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Usines à Boom”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #58
    Panamarenko

    “Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)

    ”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).
    No longer available
    Dim. Ø: 52 cm; b: 93 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #597

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #142
    P. Veys

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More