Similar lots by type
-
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#500Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#486Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.
Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#449Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#660Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
Une table de chevet, laqué noir, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#700Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#446Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.
Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#750Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#466Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#673Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#121Een bronzen echtpaar voor de Ogboni gemeenschap. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bronze d’un couple de la communauté Ogboni. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 150 / 180 -
#892Een lot boeken mbt iconen:- “Gouden licht”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gent, 1988.- “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. Duitstalig.- “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987.- “Van een andere wereld”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Pando(..)
Un lot de livres en relation avec des icônes::- “Gouden licht”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gand, 1988.- “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. En allemand.- “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987.- “Van een andere wereld”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Pandora - Snoeck-Ducaju & zoon. Gand(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#270Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,51 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,51 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#714A. Pertini“Boulevard in de regen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Boulevard dans la pluie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Een ovale vaas van Chinees porselein met een afbeelding van Mao Zedong en Lin Biao. Tweede helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase ovale en porcelaine chinoise, représentation de Mao Zedong en Lin Biao.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#404Floris Jespers“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. eb een centrale smaragd van ± 0,15 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude centrale de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 250 / 350 -
#784Lampereur“Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.
”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#808“Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.
”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 80

