Similar lots by type
-
#550
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cm (z.s)Estimate: € 100/120 -
#708
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#560
Een vierkante Chinese sokkel in Aziatisch mahonie met inlegwerk van parelmoer.
Un socle chinois en acajou asiatique incrusté de nacre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 120/140 -
#678
Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.No longer availableDim. 25 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#673
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140/160 -
#657
Een paar dekselpotten met fohonden.
Une paire de pots à couvercle, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160/180 -
#703
Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65/100 -
#216
Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200/400 -
#530
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80/100 -
#693
Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#619Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400/500 -
#500
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#803
Een vlinder in jade.
Un papillon en jade.No longer availableDim. B: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#682
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#874
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#627
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#540
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#628
Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.No longer availableEstimate: € 320/360 -
#496
Een roodgelakt Chinees houten paneel met een fijn uitgestoken en verguld decor. Vermoedelijk als onderdeel van een bed.
Un panneau en laque rouge chinoise, décor doré. Probablement une pièce d’un lit.No longer availableDim. 113 x 48 cmEstimate: € 30/40 -
#746
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#506
Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.
Etagère murale chinois en bois laqué rouge et vert. Niveaux inégaux surmonté d’une tête de dragon en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#568
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een topaas van ± 4.30 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une topaze de ± 4,30 ct.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 800/900 -
#33
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#207
Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
Un ensemble de cheminée en trois pièces, laiton, style éclectique.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#291
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#805
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#319
“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#238Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300/400 -
#403
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.No longer availableDim. 21,5 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#577
Drie grote kommen van meerkleurig porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Trois grands bols en porcelaine polychrome , décor Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 60/70 -
#642
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 320/380 -
#8
Drie bronzen munten, waarbij één met een beeltenis van Koning Albert II en Koningin Paola, één van 50 jaar Breendonk en één van het Ministerie van Nationale opvoeding en cultuur. In etuis.
Trois pièces en bronze, dont une avec une représentation du Roi Albert II et la Reine Paola, une en honneur des 50 ans de Breendonk et une du Ministère de l'Education Nationale et Culture. Dans des étuis.No longer availableEstimate: € 15/20