#676Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72 x 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#160Een 18 karaats witgouden ketting bezet met hartvormige hanger en vijf kleine hangertjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un collier en or blanc 18 carats serti d'un pendentif en forme de cœur et de cinq petits pendentifs sertis de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 15,10 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#251Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Walrus.” Gesculpteerd houten beeldje op sokkel. Gesigneerd.
"Morse." Figurine en bois sculpté sur socle. Signée.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#152Jules DidierPeriod: 1831-1914“Gezicht op de schapenstal”, olie op doek, gesigneerd.
"Vue de la bergerie", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h103,5cm x b78,5cmEstimate: € 280 / 320 -
#554Een beeld van polyester, met voorstelling van een wandelende mummie met een dienblad.
Une statue en polyester, représentant une momie marchant avec un plateau.No longer availableDim. H. 156 cmEstimate: € 120 / 200 -
#90Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,69 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,69 ct.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 900 / 1000 -
#606Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
#237Een maquette als meesterstuk voor een prieel, lichte schade aan raamstukje.
Un grand vase en porcelaine de Chine. Décoré de nombreux personnages en cartouches. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60 / 100