Similar lots by type
-
#752
“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
”Modèle A”. Un poster d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#494G. G. Winckler
Twee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.
Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.No longer availableDim. 31 X 41 cmEstimate: € 90/110 -
#154
“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240/260 -
#709P. Alechinsky
Een affiche (litho) voor een tentoonstelling van Alechinsky te Brussel in 1973 - 1974. Gesigneerd buiten de plaat.
Une affiche (litho) à l’occasion de l’exposition de Alechinsky à Bruxelles en 1973 1974. Signée hors planche.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#462P. Smolders
“Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#682P. Alechinsky
Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#714Salvador Dali
“De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#692Jozef PeeterPeriod: 1895 - 1960
“Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 45/65 -
#472
“Pic-nic”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 4/5 buiten de plaat.
”Picnic”. Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 4/5 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#404Eddy Thomas
“Violist”, “Liggend naakt” & “Zittend naakt”. Drie lithografieën. Allen gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 16/25, 3/40 en 1/10
”Violoniste”, “Nu couché” et “Nu assis”. Trois lithographies, tourtes signées hors planche, numérotées 16/25, 3/40 et 1/10.No longer availableDim. 26 x 18 cm; 33 x 24 cm; 38 x 57 cmEstimate: € 60/100 -
#704Jozef PeetersPeriod: 1895 - 1960
Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35/50 -
#689
“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
”Machine à voler”. Une reproduction d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 42 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#19
“Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.
”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25/35 -
#532Panamarenko
“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#22Gustaaf De Bruyne
Een ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#702Panamarenko
“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100/180 -
#489Hans BeersPeriod: Zevenbergen 1946
“Vrouwelijk naakt met halsketting”. Een lithografie. In de plaat gesigneerd.
”Nu féminin avec collier”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#338
Een lot kalenders met reproducties van oude kaarten. Bijgevoegd een boek “De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw.” C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Parijs, 2011.
Un lot de calendriers ,reproductions d’anciennes cartes. Avec un livre:”De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw”. C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Paris, 2011.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#399Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. gesigneerd en genummerd 1/20.
”Fermette en Campine”. Une eau-forte, signée et numérotée 1/20.No longer availableDim. 41,5 x 55 cmEstimate: € 50/60 -
#44Julien Van Santen
“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30/50 -
#679Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#39Emile Muyens
“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35/45 -
#32Louis PeetersPeriod: 1876-1964
“Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20/30 -
#29Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Le dur hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle” & “Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Drie etsen, waarbij de eerste ingekleurd. Allen gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1956, 1925 & 1944.
”Le dur Hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle “ & “ Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Trois eaux-fortes, la première en couleurs. Signées et datées 1956, 1925 et 1944.No longer availableDim. 29 x 34, 24 x 27 & 22 x 26 cmEstimate: € 45/55
Other lots in this auction
-
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#868Nimy
Vijf diepe aardewerken borden met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Cinq assiettes creuses en faïence , décors polychromes.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#70
Een 18 karaats geel gouden ring.
Une bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 350/450 -
#791Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80/120 -
#289
“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#877h: 10 cm, b 20 cm
Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20/35 -
#463
Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#279
“Carte génerale des Bancs de Flandres”. Een XIXe eeuwse nautische kaart;
”Carte générale des Bancs de Flandres”. Une carte nautique du XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 60/100 -
#297
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#63
“Moeder met kinderen’. Een bronzen beeld, gemonogrammeerd D.A. Paris.
”Mère et enfants”. Une statue en bronze, monogramme D.A., Paris.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 130/150 -
#339M. Van Looy
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#626Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 200/300