Other lots by Hummel
#265Maria Innocentia Hummel
"Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/100 -
#275Maria Innocentia Hummel
"Ostergrüss & Frühlingsidyll". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum 378/D et Hum 203/D.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/100
#350
Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
#114
"Portrait d'Edouard VI". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 500/800 -
#266
Een reeks van zes stoelen in Chippendalestijl met groen fluwelen zittingen.
#11Alka Kunst Bavaria
Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Un masque en bois polychrome. Afrique centrale. Dommage au fond.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#625
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
#264Herman Van den BerghePeriod: 1890
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#686
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#525
#197Alpaca
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
#448
Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 58 cm (m.s.)Estimate: € 100/120