#555
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992
#343August Snieders
“Antwerpen in brand”. Een lot van 3 boeken.
"Antwerp on fire." A lot of 3 books.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#699
#299Albert De Moen
“Boom bij de hooimijten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tree by the haystacks." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#387
Een grote Chinese vaas met waterspuwende draken in het decor, onderaan gemerkt.
A large Chinese vase with water-spouting dragons in the decoration, marked on the bottom.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40/60 -
#234
#574
“Landschap”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan onleesbaar gesigneerd.
#325
Een oude zilveren beker, 70 gram, gedateerd 1833.
#115Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
#646
Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
#684
A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats and wicker backs.No longer availableDim. 102 x 67 x 54cmEstimate: € 50/100