Similar lots by type
-
#354Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Douceurs Franciscaines”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
”Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 100/120 -
#772
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#762Octave Landuyt
“De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#14
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#39Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#362
Een reeks van vier XIXe eeuwse gravures met ontwerpen van schouwornamenten.
Une série de quatre gravures du XIXième siècle, avec des dessins d’ornements de cheminée.No longer availableDim. 38 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002
“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
“Conservation dans la rue”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#549Will BarnetPeriod: 1911 - 2012
“Circe”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1979 en genummerd 249/300 buiten de plaat.
”Circé”. Une lithographie. Signée, datée 1979 et numérotée 249/300 hors planche.No longer availableDim. Ø: 69 cmEstimate: € 80/100 -
#372Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968
“Dorpsstraat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rue de village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 25/35 -
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#569
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#419
Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#749Mies DeinumPeriod: 1907 -?
“Het rustpunt in deze misdadige wereld”. Een religieuze potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘juni 1944, 5de oorlogsjaar’.
”Un point de repos dans ce monde criminel”. Un dessin religieux au crayon sur papier. Signé et daté ‘Juin 1944, 5ième année de guerre’.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180/240 -
#364
“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#449
“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#19
“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#384Pol MaraPeriod: 1920-1998
“De kunstenares”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 99/100 buiten de plaat.
“L’artiste”. Litho. Signée et numérotée 99/100 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#659
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#312
“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80/100 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#444
“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#739Galle
Drie gewassen pentekeningen. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#612
Een oude houten reiskoffer met messingen monturen.
Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton.No longer availableDim. 47 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#519Jehan FrisonPeriod: 1882-1961
“Stilleven met bloemenvaas en theepot”. Aquarel op papier. Gomonogrammeerd.
“Nature morte au vase fleuri et théière”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#79Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.
“Paysage”. Dessin en bister. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 37,5 cmEstimate: € 120/200 -
#709
Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/50 -
#352
“Bruxelles à travers les ages”. Drie delen.
”Bruxelles à travers les âges”. En trois parties.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#250
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Un bracelet d’esclaves en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1500/1700 -
#558
“Chinese wijze”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350/450 -
#681
“Rat op maïskolf”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Rat sur un épi de maïs. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart deu XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 6 x 2 cmEstimate: € 120/160 -
#415Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#194Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#668
Een ronde dekselpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bladermotieven. Het deksel getooid met een Fo-hond. Met houten sokkel.
Un pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de feuilles. Le couvercle est décoré d’un chien Fo. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#738
Een gietijzeren olieketeltje.
Un petit réservoir à huile en fonte.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25/30