#386
Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
#73Val Saint-Lambert
Een kristallen veilinghamer. Gemerkt.
#585
Houten doosje met parelmoeren speelchips.
#335
#534
Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.
#286
Een verstelbare salontafel met groen lederen blad en met verlengblad.
#618
Houten schilderspop met beweegbare ledematen, op staander.
#689
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
#131
Borstbeeld van een kerkvorst. Gebeeldhouwd eikenhout. Begin XVIIIde eeuw.
Buste d'un prélat. Bois de chêne sculpté. Début XVIIIe siècle.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 500 / 800 -
#503
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210 / 230 -
#178
Een plafonnier met een centrale coupe in de geest van Tiffany’s.
#232
Een eikenhouten spiegel in Renaissancestijl. Versierd met gedraaide zuiltjes en met leeuwenkoppen bovenaan.
Un miroir en chêne de style Renaissance. Décoré de colonnes torses et de têtes de lion au sommet.No longer availableDim. 176 x 119 cmEstimate: € 100 / 120