Other lots in this auction
-
#335
Twee kleine vierkante sokkeltjes van gebeeldhouwd hout. Op vier poten. Zuid-Oost-Azië, XIXe eeuw.
Deux petits socles carrés en bois sculpté. A quatre pieds. Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#146
Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.
Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 500 / 800 -
#626
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672
Een langwerpige aardewerken schaal.
Un plat allongé en terre cuite.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 45 / 50 -
#424J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201
Een paar rood marmeren cassolettes met verguld bronsbeslag.
Paire de cassolettes en marbre rouge et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#620
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#57Val Saint Lambert
Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winter op de Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1992.
"L'hiver sur le Kwaremont". Huile sur toile. Signée et datée 1992 au dos.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 160 / 180 -
#531Christian Defays
“Vrouw”. Een gebronzeerd gipsen beeld met verlichting. Gesigneerd.
"Femme". Une statue en plâtre bronzé avec éclairage. Signée.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#488
Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
Un vase ancien en porcelaine de Chine émaillée gris-bleu. La panse convexe ornée de deux dragons. Fond avec une étoile.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 250 / 350