#170
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300/400 -
#357Märklin Set-S HO 2920
Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#280
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100/1200 -
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
#337
Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
#88Dominique Alonzo
“Japonaise”. Een tafellamp uit zamak en kunstof op marmeren voet. Afgebeeld een Japanse Geisha met lantaarn. Onderaan gesigneerd “Alonzo”.
#64M. Gerard
“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
#340
Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.
Two sets of silver plated forks in a box.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#634Crüwell
Orientaalse tabaksreclame.
#661
Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80/100 -
#350
Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#126
A mahogany display cabinet with secretaire. 2-part with 2 drawers and 2 glass doors.No longer availableDim. 210 x 108 x 64 cmEstimate: € 200/300