Other lots in this auction
-
#527
Een schaal van Chinees porselein versier met een draak in het decor.
Un plat en porcelaine de Chine à décor d'un dragon.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 200/220 -
#167A. Trefoloni
Art deco beeldje van een meisje als clown gekleed. Brons en albast. Op marmeren voetje. Jaren dertig. Gesigneerd A. Tréfo.
Figurine Art Déco d'une jeune fille déguisée en clown. Bronze et albätre. Sur socle en marbre. Les années 30. Signé A. Trefo.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 500/600 -
#548
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages entourés de fleurs et d'oiseaux. Avec un cadre en métal plaqué or avec deux anses et quatre pieds. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100/120 -
#631
Een fractie gefossiliseerd hout.
Une fraction de bois fossilisé.No longer availableDim. 11 x 17 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
Une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#226
Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.No longer availableDim. 75 x 130 x 61 cmEstimate: € 240/320 -
#16Friso Kramer
Architectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.
Chaise d'architecte. Marqué Ahrend Cirkel et daté du 6 juillet 1961.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 100/150 -
#405Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 80/120 -
#95Val Saint-Lambert
Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.
Coupe sur piédouche en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cm, H. 18 cmEstimate: € 100/150 -
#559
Een verguld messingen godslampje met rood glas.
Une lampe de dieu en laiton doré et verre rouge.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50/80 -
#255Val Saint-Lambert
“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
« Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H:13 cmEstimate: € 60/80 -
#590
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 700/750