Similar lots by type
-
#678
Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#511
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350/500 -
#382
Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#391
Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65/75 -
#368
Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens en poterie multicolore du Staffordshire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#342
Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#557
Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 18,5 & 27 cmEstimate: € 40/60 -
#602
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#693
Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.No longer availableDim. 17 x 22 x 17 cmEstimate: € 25/35 -
#443
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#329
Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#367
Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.
Encrier en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée, à décor d'une fillette à la vielle en biscuit multicolore. Cool.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#551
Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#415Lladro
“Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.
Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/180 -
#567
Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#373
Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#474
Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.
Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.No longer availableDim. 53 x 104 cmEstimate: € 40/60 -
#491
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/200 -
#447
Een paar bordjes van Imari-porselein. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#683Ernst Heubach
Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#339
Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#1Hutschenreuter
“Zwanen” Een meerkleurig porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
“Cygnes” Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/120 -
#617
Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/300 -
#327
Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#672
“Liggende vrouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging aan twee kwispels. Gesigneerd Voltà.
Femme allongée. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Marqué en bas. Légers dommages à deux tresses. Signé Voltà.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#162
“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400/600 -
#308
Een lot porselein, bestaande uit een ovaal en een achthoekig schoteltje van blauw en wit Chinees porselein (randslijtage) en een scheerbekken van Imari porselein, met afgesleten decor. Omstreeks 1800.
Lot de porcelaine, composé d'une soucoupe ovale et d'une soucoupe octogonale en porcelaine de Chine bleu et blanc (usure des bords) et d'une bassine à raser en porcelaine Imari, à décor usé. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#61
Een opgezette waterschildpad.
Une tortue en taxidermie.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200/220 -
#115
Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
Une paire de boucles d'oreilles longues en or jaune 18K. L: 4 cm.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 180/250 -
#145
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 K serti de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 1500/1600 -
#644
Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
Un vase en opaline gris, décoré d'éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#486
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#207
Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1336 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1336 g.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#481
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#221Hermés
Een zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 160/200