#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#321Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#38Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
A red copper shield with crossed knives. Mecap.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
A wooden carved French piano stool with upholstered swivel seat. Supported by 3 legs.No longer availableDim. 36 x Ø51cmEstimate: € 125 / 175