#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
A polychrome Chinese cloisonné incense burner with figures in the decoration, elephant handles, and a foo dog on the lid. Late 19th century.No longer availableDim. 35,5 x 22cmEstimate: € 180 / 220 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#90Een 18 kt geelgouden broche of hanger bezet met een camée.
An 18kt yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. bruto: 25,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 180 x 63cmEstimate: € 25 / 50