Other lots in this auction
-
#256
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226
Een antiek eikenhouten hangkastje met gebeeldhouwde en uitgestoken versieringen. Van opbouw XVIIIe eeuws.
Une armoire murale ancienne en chêne avec des décorations sculptées. Construction de base du 18ème siècle.No longer availableDim. 100 x 62 x 18 cmEstimate: € 35 / 55 -
#489Paule NolensPeriod: °1924-2008
“Jonge Italiaanse”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jeune Italienne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#634
“Collage met goud en zwart”. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘71.
"Collage en or et noir". Signé et daté '71 au verso.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#561
Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.
Vase en cristal taillé incolore. Bohémien.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#227
Een Pruisisch sabel in schede. Omstreeks 1880.
Un sabre prussien en fourreau. Vers 1880.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 140 / 160 -
#93
Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
Une statuette en bronze d'un chien à patine noire. Sur un socle en marbre gris.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#554
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#225Cartier, France
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#381
Een uniformpet van de Belgische garde civique. Omstreeks 1900.
Une casquette uniforme de la garde civique belge. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#519
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#358
Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60