Other lots in this auction
-
#43
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238
Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.
Un nécessaire d'écriture de quatre pièces en argent 800‰ dans un écrin.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#443
Een tulpenvaas van chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
Vase tulipe en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60 / 80 -
#308
Een koperen beddenpan met gedraaide steel.
Un bassin de lit en cuivre avec une poignée torsadée.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 45 / 60 -
#190
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#365Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#61Makkum
Twee schotels van meerkleurig Fries aardewerk. Beide gemerkt.
Deux plats en faïence frisonne multicolore. Les deux marqués.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 220 -
#264Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54Constant De Swerts
“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Boch Belgium
“Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.
"Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 35 / 45