Other lots in this auction
-
#550
Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#610
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#661Philips
Een vintage draagbare radio, model LX444AB /04. Logo manco. 1954.
Une radio portable vintage, modèle LX444AB /04. Logo défectueux. 1954.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#530
Eikenhouten commode gebeeldhouwd front, met witmarmeren blad. Met drie grote en twee kleine laden.
Commode en chêne sculpté avec dessus en marbre blanc. Avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 108 x 50 x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#526
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533
Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.
Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#273
Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de bougeoirs en métal patiné à trois points lumineux et à pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#484
“Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.
La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#600Bachtiar
Een Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
Un tapis oriental avec un motif de jardin avec des animaux.No longer availableDim. 152 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266
Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une armoire avec une série de livres d'Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#51Val Saint Lambert
Een reeks van zes onderzetters van geslepen kleurloos kristal met bloemen in het decor. In originele doos.
Un ensemble de six sous-verres en cristal incolore taillé avec des fleurs dans le décor. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50