#398Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
#129L. Vrancken“Stilleven met kruiken, vijzel en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pichets, mortier et lampe à huile. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#165Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en toermalijn en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de tourmaline et d'améthyste d'un poids combiné de +- 2,50 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 850 / 950 -
#669ZaukönigEen oude radio in bakelieten kast.
Une vieille radio dans un étui en bakélite.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377Een kopje met schoteltjes van eierschaalporselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt. We voegen er een Europees porseleinen kopje met meerkleurig Chinees decor aan toe.
Une tasse avec soucoupes en porcelaine coquille d'œuf, décorée d'un motif floral peint à la main. Marquée. Nous ajoutons une tasse en porcelaine européenne à décor chinois multicolore.No longer availableDim. Ø: 6,5 - 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#355Een glazenservies van Booms glas met gouden randje. 37 stuks.
#313Roger Leloup“Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. De eerste 7 softcover (slijtagesporen), de overige hardcover (als nieuw). Nrs 1 tot 28 (26 ontbreekt).
“Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. Les premiers 7 softcover (usures), les autres hardcover (comme neuf). Nrs 1 à 28 (26 manque).No longer availableEstimate: € 40 / 60