Other lots by Corneille
-
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Sensualité du sensible”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genulmmerd ‘Hors Commerce XXII/XXX buiten de plaat.
“Sensualité du sensible”. Une lithographie. Signée, datée '88 et numérotée 'Hors Commerce XXII/XXX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 150/200
Similar lots by type
-
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 12,5 cmEstimate: € 30/40 -
#449Felix De Boeck
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130/150 -
#609
Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.
Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50/60 -
#244Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.No longer availableDim. 44,5 x 31,5 cmEstimate: € 120/140 -
#632György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Bloemenvaas”. Een lithografie. Eerste staat. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
Vase à fleurs. Une lithographie. Premier état. Signé à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 40/60 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#622György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Moerassen”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Marais. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#302
“Veillant à la liberté des mers”. Een originele affiche uit de Tweede Wereldoorlog.
Veillant à la liberté des mers. Une affiche originale de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#324
Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
Une affiche à l'occasion d'une exposition de Bonnard à Paris.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#389Richard Van Orley
Drie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50/80 -
#442Karel DemelPeriod: °1942
“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120/140 -
#444René CarcanPeriod: 1925-1993
“Les fleurs en vacances”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd E.A. 4/15 buiten de plaat.
Les fleurs en vacances. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée E.A. 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 130/150 -
#32Angelo VadalaPeriod: °1940
“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.No longer availableDim. 141 x 96 cmEstimate: € 80/100 -
#55Lapponia Finland
Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 250/300 -
#394
Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120/160 -
#277
Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.
Deux groupes de porcelaine multicolore avec détails dorés.No longer availableDim. h: 19 & 23 cmEstimate: € 60/80 -
#24Spinoy
“Souvenir de la D.A., Au brave type Van Ertvelde”. Een spottekening uit 1942.
Souvenir de la D.A. Au brave type Van Ertvelde. Caricature de 1942.No longer availableDim. 34,5 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#662
Een vintage metalen flessenrek met reclame van “7-Up”.Bijgevoegd drie oude emailplaten: “Madiland”; “Super Spéciale” & “Panorex”. Jaren ‘50.
Un porte-bouteilles en métal vintage avec la publicité de 7-Up. Ci-joint trois vieilles plaques émaillées : Madiland; Super Spéciale & Panorex. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#534
Een gebogen glazen salontafel.
Une table basse en verre courbé.No longer availableDim. 39 x 110 x 110 cmEstimate: € 200/240 -
#568
“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#531
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/220 -
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200/220 -
#268
“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#149Willem
“Hollands grachtenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du canal hollandais. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150/200