Similar lots by type
-
#254
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Port de pêche". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#192David Teniers II
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Voorzien van monogram D.T. rechtsonder (navolger van).
"La Fête du Peuple". Peinture à l'huile sur panneau. Parquet assez récent, mais trois planches distinctes visibles. Porte monogramme DT en bas à droite (suiveur de).No longer availableDim. 57 x 61 cmEstimate: € 1500/2000 -
#454Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#499Rik BlommePeriod: 1933 - 2001
“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008
“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#492Gelper
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#272Pierre Dijckmans
Een paar herbergtaferelen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de scènes d'auberge, huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937
Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#522Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Berger avec troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#482
“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#479Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#252Lea Van der Straeten
“Hoeve met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme fleurie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#264Pierre Dyckmans
“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#512Victor BramsPeriod: 1921 - 2000
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#489
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#524Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#282Burnett
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur une rue à Paris. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#229
“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#585
Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.
Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 200/240 -
#462Claude Barral
“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Paysage rouge". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#351Royal Dux
“Jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
"Chien de chasse". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#504Jan De Landtsheer
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Paysage". Huile sur toile. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 80 x 81 cmEstimate: € 200/300 -
#699
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300 -
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,67 gEstimate: € 230/250 -
#672
Een langwerpige aardewerken schaal.
Un plat allongé en terre cuite.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 45/50 -
#625
Een vierkante vintage tafel op vier zwartgelakte ijzeren poten. Blad ingelegd met tegels, versierd met tekens van de dierenriem. Jaren vijftig.
Une table vintage carrée sur quatre pieds en fer laqué noir. Dessus marqueté de tuiles, à décor de signes du zodiaque. Années 50.No longer availableDim. 79 x 75 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#653
Twee gedraaide houten warmwaterflessen gebeitst en ingelegd met een geel biesje. Met een geelkoperen ringetje.
Deux bouillottes en bois tourné teinté et incrusté d'un trait jaune. Avec un anneau en laiton.No longer availableDim. Ø 15 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#485
Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.
Un cabinet de voyage chinois construit en deux parties avec deux abattants et trois tiroirs. Avec poignées en laiton.No longer availableDim. 120 x 93 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#79André VerstraetenPeriod: 1901 - 1973
“Watermolen Velzeke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin à eau Velzeke". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/200