Similar lots by type
-
#209
“Préparation à la prière finale”. Een houtgravure in kleur door Salvador Dali uit “La Divine Comédie”. Uitgave door ”Les Heures Claires, Parijs”.
Préparation à la prière finale . Une gravure sur bois en couleur de Salvador Dali tirée de La Divine Comédie . Editée par Les Heures Claires, Paris.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120/140 -
#509
“Marilyn”. Een zeefdruk naar Andy Warhol. Uitgegeven door Sunday B. Morning, gestempeld op de verso.
Marilyn . Sérigraphie d'après Andy Warhol. Publié par Sunday B. Morning, estampillée au dos.No longer availableDim. 91,5 x 91,5 cm (met kader)Estimate: € 160/200 -
#552
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#512Jan CremerPeriod: °1940
“Zomers landschap met koe en hooimijten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 57/80 buiten de plaat.
Paysage d'été avec vache et meules de foin. Une lithographie. Signée, datée '75 et numérotée 57/80 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 150/180 -
#299Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Vissersboten in de haven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/350 buiten de plaat.
Bateaux de pêche dans le port . Une lithographie. Signée et numérotée 10/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#682
Een lot van zes antieke architecturale gravures.
Un lot de six gravures architecturales anciennes.No longer availableDim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cmEstimate: € 60/70 -
#322Maria TuryPeriod: 1930 - 1992
“Onder de boom”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Sous l'arbre . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 30/50 -
#679Pascal Somon
“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac . Sérigraphie. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la planche. 1993.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#669György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Stilleven”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Nature morte . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 38 cmEstimate: € 25/30 -
#652
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#314Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
2 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche et en relief: - Laitière . (12,5 x 9,5 cm) - Porte d'Anvers . (21 x 16,5 cm))No longer availableEstimate: € 40/50 -
#319Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
2 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat:- “De fluitspeler”. 1950. (27,5 x 23 cm)- “Moeder en kind”. 1953. (26,5 x 17 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche: - Le joueur de flûte . 1950. (27,5 x 23 cm) - Mère et enfant . 1953. (26,5 x 17 cm))No longer availableEstimate: € 35/45 -
#302Roland DevolderPeriod: °1938
“Vrouw met hond”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Exemplaar van de kunstenaar. Met twee tentoonstellingscatalogi.
Femme au chien . Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche. Exemplaire de l'artiste. Avec deux catalogues d'exposition.No longer availableDim. 28,5 x 21 ,5 cmEstimate: € 40/60 -
#542Yo Vercauteren
“Vrouwen in lingerie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 1/3 buiten de plaat.
Femmes en lingerie . Une lithographie. Signée, datée '99 et numérotée 1/3 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 35,5 cmEstimate: € 50/80 -
#339Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
Vier burijngravures in de geest van de feestdagen:- “Het ei”. Gesigneerd en met droogstempel. (13,5 x 7,5 cm) 1961.- “Vlucht naar Egypte”. (9 x 14 cm) 1963.- “Goede vangst in het nieuwe jaar”.(12,5 x 7 cm) - “Drie koningen zingen”. (10,5 x 8 cm)Met boek “Nieuwjaarswensen van Gustaaf De Bruyne.
Quatre gravures burin dans l'esprit des fêtes: - L'œuf . Signé et gaufré. (13,5 x 7,5 cm) 1961. - Fuite en Egypte . (9 x 14 cm) 1963. - «Bonne prise dans la nouvelle année». (12,5 x 7 cm) - «Trois rois chantent». (10,5 x 8 cm). Avec livre «Souhaits de nouvel an de Gustaaf De Bruyne».No longer availableEstimate: € 60/80 -
#104Period: 1830-1853
“Les Pecheurs de ‘lAdriatique.” Gravure uit midden 19de eeuw. Gemaakt door Zachée Prévost, naar Louis Léopold Robert. Gedrukt door Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).
Les Pêcheurs de l'Adriatique . Gravure du milieu du XIXe siècle réalisée par Zachée Prévost d'après Louis Léopold Robert Imprimée par Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).No longer availableDim. 53 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#79
“Battle of Trafalgar”. Een Engelse lithografie.
Bataille de Trafalgar . Une lithographie anglaise.No longer availableDim. 50 x 77 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#286
Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
Une table basse et ronde en marbre blanc.No longer availableDim. 45 Ø x 53 cmEstimate: € 25/35 -
#183
Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#23
Een kandelaar van gepolychromeerd zamak, gedragen door een vrouw. Omstreeks 1900.
Bougeoir en zamak polychrome porté par une femme. Vers 1900.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#275
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1000/1200 -
#358
Een messingen hand in V-teken.
Une main en laiton en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#417
Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.
Une paire de figurines d'animaux en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65/75 -
#172Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rive avec saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#24Ludo Mariman
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 59 x 51 cmEstimate: € 50/60 -
#531
Een fijn gebeeldhouwd kalkstenen hoofd met hoofdtooi uit het Oude Rijk van Egypte. Ca 2200 v.C.
Une tête de calcaire finement sculptée avec une coiffe de l'Ancien Empire d'Égypte. Vers 2200 avant JC.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 650/1000 -
#181
Een pendule in Lodewijk XIV-stijl in de geest van Boulle versierd met verguld brons, geel koper en rood schildpad. Tijdperk Napoleon III. Getooid met een aartsengel met een bazuin en een palmtak.
Pendule de style Louis XIV dans l'esprit Boulle à décor de bronze doré, cuivre jaune et tortue rouge. Epoque Napoléon III. Ornée d'un archange avec une trompette et une branche de palmier.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 600/1000 -
#122M. Donat
“Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#243Capodimonte
“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 25/35