#344
#372
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#685
Een vintage rond houten bijzettafeltje.
#314Roger Hebbelinck
"Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300No longer availableDim. 31 cm x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#442
#677
Een kokervormig art deco vaasje van gekleurd glas.
#544
#33“Lilac time - Empire”.
#667
#388
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
#118
Een bierpul met tinnen deksel van Brussels aardewerk, omstreeks 1820. Bijgevoegd een Brusselse buikkan, XVIIIe eeuws, fabric. Monbaerts.
Chope en poterie bruxelloise avec couvercle en étain, vers 1820. On y joint une verseuse pansue bruxelloise, XVIIIe siècle, fabrication Monbaerts.No longer availableDim. h: 21 cm - 24 cmEstimate: € 220/240 -
#611
Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
Un masque "Bobo" du Burkina Fasso. Une pièce authentique.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120