Similar lots by type
-
#732Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#502Frans Nielsen
“Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.
“Variations prismatiques c”. Sérigraphie. Signée, numérotée 74 et datée 81.No longer availableDim. 48 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#472
Een lot grafiek:- “Dame in treincoupé” - C. Capri. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1882 binnen de plaat.- “Vrouw achter blad”. - Jozef W. Cornelis. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “Soldaten in een interieur”. - Piet Verhaert. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “De taxateur”. - Linnig. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1881 buiten de plaat.
Lot de gravures:- C. Capri. “Femme dans un coupé de train”. Eau-forte. Signée et datée 1882 dans la planche.- Jozef W. Cornelis. “Femme derrière une feuille”. Eau-forte. Signée hors planche.- Piet Verhaert. “Soldats dans un intérieur. Eau-forte. Signée hors planche.- Linnig. “L’évaluateur”. Eau-forte. Signée et datée 1881 hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#389
“Fox hunting scene” & “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Twee ingekleurde Engelse gravures.
“Fox hunting scene” et “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Deux gravures anglaises en couleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#698
Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.
Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#34
Een paar met aquarel ingekleurde gravures van vogels. XIXe eeuw.
Paire de gravures aquarellées représentant des oiseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Kunichika
Een paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 100 / 160 -
#104
Vier ingekaderde lithografieën uit het “Journal des dames et des demoiselles”.
Quatre gravures de mode venant du Journal des Dames et des Demoiselles. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14
Twee etsen:- “Zicht op Antwerpen”. Ingekleurde ets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 202/350.- “Kathedraal Antwerpen”. Ets. Gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 75/150.
Deux eaux-fortes:- “Vue d’Anvers”. Eau-forte colorée. Signée Roger Hebbelinck et numérotée 202/350.- “Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée Romain Malfliet et numérotée 75/150.No longer availableDim. 24 x 19 & 28 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#259Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Zomerse zondag te St. Anneke”. & “Oud St. Anneke”. Twee etsen. Gesigneerd en de tweede genummerd 22/35 buiten de plaat.
“Zomerse zondag te St. Anneke” et “Oud St. Anneke”. Deux eaux-fortes. Signées et la deuxième numérotée 22/35 hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#452
Een groot en gevarieerd lot oude topografische en religieuze gravures. Oorspronkelijk in boeken vervat en enkele beschadigd. XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw.
Grand lot varié de gravures topographiques et religieuses. Provenant de livres et quelques endommagées. XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#579Kees Van Bohemen
“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.
“Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#339
Een lot grafiek, bestaande uit een Franse litho van een jachthond met zijn prooi, een ets van een waterput van Hebbelinck en een ets van een tubaspeler van Looymans.
Lot de gravures comprenant une litho française représentant un chien de chasse avec sa proie, une eau-forte d’un puits à eau par Hebbelinck et une eau-forte d’un jouer de tuba par Looymans.No longer availableEstimate: € 50 / 8à -
#449
Een lot van drie houtsneden:- “Kapel”. Dries Van den Broeck. Gesigneerd en genummerd 13/100 buiten de plaat.- “Begijnhof te Lier”. Lode Verhoeven. Gesigneerd en gedateerd ‘74 buiten de plaat.- “Naakt met dieren”. Gesigneerd en genummerd 250/300 buiten de plaat en gedateerd ‘82 binnen de plaat.
Lot de trois gravures sur bois:- Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche.- Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche.- “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#444Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.
Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#522
Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Gravure sur bois japonaise colorée. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#271
Twee bronzen XVIIIde eeuwse vijzels.
Deux mortiers en bronze. XVIIIe siècle.No longer availableDim. H 8 en 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180 -
#521
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de longues élises. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Frans Van GenesenPeriod: 1887-1945
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 55,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#338
Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#508
Twee dekselvaasjes en een wierookbrander van meerkleurig Satsuma-aardewerk.
Deux vases couverts et un encensoir en faïence polychrome de Satsuma.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#611
Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#371
Een paar art deco karaffen met 800‰ zilveren monturen, waarvan één kleurloos en één blauw. Gemerkt.
Paire de carafes art déco aux montures en argent 800‰ dont une incolore, l’autre coloré bleu dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165
Een 18 karaats roze kleurige handgemaakte gouden ring bezet met 150 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,41 ct.
Bague en or rose 18 ct, faite main et sertie de 150 diamants ayant un poids total de ± 1,41 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#284
“Christus Heilig Hart”. Beeld van meerkleurig biscuit.
“Le Sacré Coeur”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204
“God schept de hemellichamen”. Wandtapijt, XVIIde eeuw. Diverse herstellingen.
“Dieu crée les corps célestes”. Tapisserie, XVIIe siècle. Plusieurs réparations.No longer availableDim. 288 x 280 cmEstimate: € 500 / 600 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120