Similar lots by type
-
#532Leo BervoetsPeriod: 1892 - 1978
“Circus”. Pastel op papier. Toeschrijving op de verso.
“Cirque”. Pastel sur papier. Attribution au verso.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#464
Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#792Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919
“La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982
“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30 / 60 -
#699
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478
Drie balustervaasjes van Japans aardewerk, waarbij er twee een paar vormen, versierd met handgeschilderde decors.
Trois vases balustres en faïence du Japon dont deux formant une paire. Décorés à la main.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Certina
Een herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.
Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#313Christofle, France
Een verzilverd metalen koffie- en theestel, bestaande uit een koffiepot, theepot, roomkannetje en suikerpot met -lepel.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant cafetière, théière, pot à lait et sucrier avec cuillère.No longer availableDim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 350 / 450 -
#519Julien Schoenaerts
“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
“Abstrait”. Deux eaux fortes. Les deux signées et numérotée 7/7 hors planche.No longer availableDim. 19 x 10 & 19,5 x 15,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#501
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#224Auguste J.H. Van SteenackerPeriod: 1890-1965
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17
Playbox jaargang 1923 & 1929
“Playbox annual”. 1923 et 1929.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#286
Een gefineerd halmeubel, versierd met inlegwerk en met vijftien etsen van o.a. de Smet, Lamornière & Mols.
Meuble de vestibule en bois de placage, décor incrusté et avec quinze eaux-fortes par maîtres connus tel que De Smet, Lamorinère, Mols e.a.No longer availableDim. 256 x 155 x 26 cmEstimate: € 300 / 500 -
#294Ch. Heyens
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#110American Waltham Watch
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.
Montre de poche en or jaune 14 K décorée de roses gravées.No longer availableDim. 148,78 g 5,5 cmEstimate: € 1800 / 2400