Other lots by Grieten
Similar lots by type
-
#282V. Aerts
“Parkzicht”. Aquarel op papier.
“Vue de parc”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#444
“Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.
“Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 34,5 x 12 cmEstimate: € 50/80 -
#673Hofmans
Een reeks van acht kleine aquarellen met voorstellingen van krijgsgevangenen in diverse landen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Allen gesigneerd. Bijgevoegd een aquarel van een sneuvelende soldaat van dezelfde kunstenaar, gesigneerd ‘41.
Suite de huit petites aquarelles représentant des prisonniers de guerre de différents pays lors de la Seconde Guerre Mondiale. Signées. Nous ajoutons une aquarelle d’un soldat mort par le même auteur, signée et datée ‘41.No longer availableDim. 10 x 10 & 35 x 26 cmEstimate: € 160/240 -
#682Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#742
Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#19
Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980
“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#714Albert De Deken
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55/65 -
#294T. George
“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120/160 -
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986
“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75/100 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963
“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400/600 -
#199Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Zicht op de Schelde”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 2500/2600 -
#29
Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#434
Een reeks van vijftien kleine tekeningen op papier, toegeschreven aan Penck.
Suite de quinze petits dessins sur papier, attribués à Penck.No longer availableDim. 19 x 12 cm (x 15)Estimate: € 50/70 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959
“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100/150 -
#189Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzichtje”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de port”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 x 7,5 cmEstimate: € 400/500 -
#433Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976
Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#524Urbain Gerlo
“De Noordzee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
La Mer du Nord”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#319Marieke De Ridder
“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#309I. Battaille
“Tuinzicht”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de jardin”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#406
Een gesculpteerde armstoel, versierd met barokke motieven en bekleed met antiek tapisserie.
Fauteuil sculpté décoré de motifs baroques et recouvert de tapisserie ancienne.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#99
“Molenaar”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
“Meunier”. Huile sur panneau. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#784
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#91
Een Napoleon III kolompendule van zwargelakt perenhout, versierd met verguld bronsbeslag enmarquetterie.
Pendule à colonnes Napoléon III en poirier noirci et marqueterie avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#114
Een reisspiegel van metaal met een mooie voorplaat van gedreven bruin leder en drie spiegelpanelen en een ketting. Twee ruitjes gebarsten. Omstreeks 1900.
Miroir triptyque en métal avec frontispice en cuir brun joliment repoussé de style art nouveau. Trois panneau aux miroirs à suspendre. Deux verres cassés. Vers 1900.No longer availableDim. 26,6 x 26,5 cm (3 x)Estimate: € 100/120 -
#403
Twee kristallen karaffen met geslepen stoppen en gegraveerd motief.
Deux carafes en cristal incolore aux bouchons taillés et aux motifs gravés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 50/60 -
#314Stokman, Paris
Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op houten voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en bois.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 120/200 -
#754
Een staande lamp van gedraaid notenhout.
Lampadaire en noyer torsadé.No longer availableDim. h: 172 cm (m.k)Estimate: € 40/60 -
#388
Drie diverse karaffen van geslepen kleurloos kristal, gepresenteerd op een witmetalen plateau.
Trois carafes différents en cristal taillé incolore. Présentées sur un plateau en métal blanc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#341
Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980/120 -
#40
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde dameszakhorloge.
Une montre de poche pour femme gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,45 gEstimate: € 200/300 -
#469P. van der Heijden
“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40/50