Similar lots by type
-
#801
Een zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha en bronze assis.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#601
Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213
Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.
Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.No longer availableDim. h: 50 cm.Estimate: € 3600 / 3800 -
#833
Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#598
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#566
Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#908
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568
Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#617
Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#454
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#158
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 160 / 180 -
#226
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#278
Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#268
Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180 / 200 -
#661
Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456
Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283
Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#619
Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#227
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#818
Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#857
Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#288H. Liebar
“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70 / 90 -
#899
Een lot groen kristallen glazen in verschillende uitvoeringen. We voegen er een presse-papier aan toe.
Un lot de verres en cristal vert différents. Nous ajoutons un presse-papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#135Jaeger-Lecoultre
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#629
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#571
Een Chinese porseleinen turkooise dekselschaal. Onderaan gemerkt.
Un plat à couvercle en porcelaine chinoise turquoise.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 130 / 150 -
#466
Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#378Val St. Lambert
Twee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.
Deux vases en cristal doublé taillé rouge. Marque sous la base, dont une ‘pièce unique’.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#471
Twee kleine schoteltjes van Chinees porselein met een famille rose-decor.
Deux petits plats en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46
Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#749Pros Putteman
“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 78 x 55 cmEstimate: € 200 / 240