Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Flute champêtre”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Flute champêtre”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Hippolyte Moreau
Period: 1832 - 1927

“Flûte champêtre”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

“Flûte champêtre”. Bronze patiné. Signé.
Dim. h:43 cm
SKU: 1403170207.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #207
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Moreau

  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More