Other lots by Moreau
Similar lots by type
-
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#1103
Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120/200 -
#181
Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400/600 -
#970
Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150/250 -
#211Cormann & Cie.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#985
Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180/220 -
#994
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/180 -
#965
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#943
“Victorie”. Een beeld van bruingepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Victoire”. Une statue en alliage de zinc. XIXième.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/500 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#945
Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50/80 -
#583
Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600/800 -
#1000
“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120/200 -
#964
Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300/400 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1075
“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#227
“Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.
“Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#979
Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#846
Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#955
“Vrouw met mand”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Achteraan genummerd.
“Femme avec Panier”. Une statue de plâtre polychromé. Numérotée à l’arrière.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60/80 -
#188
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#483
Een Aziatische tanto met schede en handvat van gedreven brons.
Tanto japonais aux fourreau et manche en cuivre repoussé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#264Renaat Matthyssens
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Scène de rue”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘87.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#105
Een 18 karaats geel gouden ring met gegraveerde zijkanten.
Bague en or jaune 18 ct aux côtés gravés.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 180/250 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 1,51 gEstimate: € 100/150 -
#367
Een siervaas en een jardinière van messing, gemaakt van twee bewerkte obussen uit WOI.
Vase décoratif et jardinière en laiton formés par deux obus de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1055
Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#107
“De doorntrekker”. Een beeld van gebeeldhouwd albast. Gerestaureerd.
“Le tireur d’épine”. Sculpture en albâtre sculpté. Restaurée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#624
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Redes (?).
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature : Redes (?) .No longer availableDim. 79 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#274Pol Verlinden
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#635Mexico
Twee verschillende artisanale halssnoeren van hout en halfedelstenen.
Deux colliers artisanaux en bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1035
Een achtdelig miniatuur tête-à-tête theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Engels werk. We voegen er twee kopjes met onderbordjes van Beiers porselein en een peper-en zoutvaatje in de vorm van vogeltjes aan toe.
Tête à tête miniature huit pièces en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs. Marque anglaise sous la base. Nous ajoutons deux tasses et soucoupes en porcelaine de Bavière et un poivrier et une salière en forme d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#239R. De Badrihaye
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 73 cmEstimate: € 100/150