#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#571Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#482Alfred Ost“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#762“Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.
”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568Een paar godsbeeldjes van Chinees porselein.
#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#489Noël Vos“Wanted”. Een houtgravure. Gemonogrameerd en genummerd 42/60 buiten de plaat
”Wanted”. Une gravure sur bois. Monogramme et numérotée 42/60 hors planche.No longer availableDim. 14,5 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een vogel in het plat.
Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
Collier aux parties de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 360 / 400