Similar lots by type
-
#168
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180/240 -
#332
Een replica van een Spaanse helm.
Une réplique d’un casque espagnol.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#283
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#791
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80/120 -
#818
Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100/120 -
#158
Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180/240 -
#399
Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
Une réplique d’un sabre et d’une dague de souvenir espagnol.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#293
Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#517
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#303
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#304L. Vanaerschot
“Stilleven met bierpul, fruit en bloemen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, pinte à bière, fruits et fleurs”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#576
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 50/60 -
#896
Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#67
Een lot postzegelboeken bestaande uit:één insteekboek met postzegels uit Zwitserland, Canada, Engeland, Duitsland, diverse,twee voordruk albums met postzegels uit Joegoslavië 1988-1991 en Slovenië 1992-2015,één boek met de UNO-vlaggenreeks en Genève 1971-1979,één insteekboek met postzegels uit diverse landen,één klein mapje met diversen.
Un lot de timbres postes:- un album de collection avec timbres postes de la Suisse, Canada, Angleterre, Allemagne, divers.- deux albums avec timbres postes de la Yougoslavie 1988 - 1991 et la Slovénie 1992-2015.- un album de timbres postes UNO- drapeaux et Genève 1971 - 1979.- un album de collection, divers pays.- un album divers.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#250
Een 18 karaats wit gouden takvormige broche bezet met diamanten en baguetten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 7.50 ct. en saffiermarkiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4.50 ct. D/G VVS-VS.
Une broche en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants et baguettes et marquises ayant un poids total de ± 7,50 ct et de saphirs marquise ayant un poids total de ± 4,50 ct? D/G VVS-VS.No longer availableDim. 21,38 g l: 5 cmEstimate: € 7000/8000 -
#502
“De conversatie”. Aquarel op papier. Draagt een atelierstempel: Israels.
”La conversation”. Aquarelle sur papier. Porte une estampe d’atelier: Israels.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#261
Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).
Une grande tête féminine d’ancêtre. Chokwe, Niger.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 100/150 -
#221
Een voorraadpot van geciseleerd brons, op het deksel een luipaard die een geit aanvalt. Verloren was techniek. Benin.
Un pot à réserves de bronze ciselé, un léopard attaquant une chèvre sur le couvercle. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#258
“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 140/160 -
#841
Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
Deux petites boîtes et un cendrier en laque rouge chinoise sur cuivre .No longer availableEstimate: € 60/100 -
#752Stephen Kaye
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 121 x 152 cmEstimate: € 100/120 -
#308P. Boël, Bruxelles
Theodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120/180