Een messingen inktpot in Lodewijk Xv-stijl met porseleinen recipiënt.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#183“Minerva”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. naar een werk van F. Schmid. Berlin, 1937.
”Minerva”. Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de F. Schmid. Berlin, 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#49M. Chagall“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#440Kandelaar in de vorm van een saxofoon van smeedijzer.
#166Een eikenhouten linnenkast met twee gemoulureerde deuren, geflankeerd door gedraaide zuiltjes. De in de middelste stijl een verwerkt XVIIe eeuws meubelelement in de vorm van een herdersvrouw.
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
#429Twee etsen door Romain Malfliet.
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
#32“De rechtszaal”. Litho naar H. Daumier.
#168Een groepje van monochroom wit biscuit met voorstelling van een jong paar dat naar een boomstronk met putti loopt. Eén stukje vinger manco.
#336Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100