Other lots by Dali
#109Salvador Dali“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
#99Salvador Dali“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 300
#528Een paar grote balustervazen van veelkleurig Chinees porselein. Canton, XIXde eeuw. Eén vaas beschadigd en hersteld, de andere met kleine randschilfer.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine. Canton, XIXème siècle. Un vase abîmé et réparé, l'autre avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 400 -
#520Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#563Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.
#631Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
#695Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#211Een driedelig art deco schouwstel van natuursteen en marmer met vogeltjes in zamak. Loopwerk vervangen door een mechanisme op batterij.
Une cheminée Art Déco en trois parties en pierre naturelle et marbre avec des oiseaux en régule. Mouvement remplacé par un mécanisme à piles.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.
#437Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
#673Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
#388Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.
Un bol à fruits en métal sur une soucoupe. La dernière marquée.No longer availableDim. Ø: 31 & 40 cmEstimate: € 60 / 80