Other lots in this auction
-
#129H. Syhtam
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300/500 -
#116
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.No longer availableDim. 76 x 130 x 110 cmEstimate: € 250/500 -
#491
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#476
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.No longer availableDim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#637
Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
A cinchona shell from New Guinea, Sepik basin. Ritual dance jewelry. 19th century. With certificate. Attached two bags.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#570Raymond Weil Geneve
Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#38
Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#251
Zilveren sigarettendoosje met vervaagde Belgische keuren.
Silver cigarette box with faded Belgian hallmarks.No longer availableDim. 9 x 16 x 5 cmEstimate: € 50/60 -
#290
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600/700 -
#115
Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
Eight different gold weights of bronze. Ashanti. Various sizes and representations of animals and people. Ivory Coast.No longer availableDim. H: 1.5-10 cmEstimate: € 100/150 -
#336
Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120/200 -
#255
Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100/125