Similar lots by type
-
#25
Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60/100 -
#629
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150/200 -
#652
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#1004
“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#222
“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150/250 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#764
“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50/100 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100/140 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850 -
#654Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#664
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#954
“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#962
“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#634
“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#214
“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400/500 -
#974
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#648
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#35
Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#639
“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#65
Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#622
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300/400 -
#674
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#327Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1099
Een theepotje en een dekseldoosje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een olifant en een konijn en een meisje met een pop op een trommel. Onderaan gemerkt.
Une théière et une boîte en porcelaine polychrome en forme d’un garçon jouant avec un éléphant sur roulettes et un lapin et d’une fille tenant une poupée sur un tambour. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#257
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#799
Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.
Deux jardinières en biscuit dont une monochrome blanche en forme de corbeilles aux guirlandes de fleurs surmontée d’un petit garçon. L’autre polychrome de style Louis XV représentant une femme, un angelot et un petit garçon. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 4à/60 -
#892Jean Léon DesmetPeriod: °1943
“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 500/600 -
#242Beaufort
“Zicht op een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’un moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 60/80 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#282
Een wit- en grijsgepatineerde paravent met drie panelen met een romantisch decor van personages in een landschap.
Paravent laqué gris et blanc à trois panneaux décorés de personnages romantiques dans un paysage.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 120/200 -
#814
Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.
Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#1083
Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.
Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 30/35