Other lots by Capodimonte
-
#415Capodimonte
“Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#317Capodimonte
“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#301Capodimonte
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
« Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#46
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35 -
#402
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#137
Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engeltjes en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Eind XIXe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
Garniture de cheminée en trois pièces en bronze doré et pierre bleue, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'angelots et de deux bougeoirs à cinq points lumineux. Fin XIXème siècle. Petit dommage au sommet.No longer availableDim. 48 cm x 42 cm x 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#115Val Saint-Lambert
Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Paire de vases coniques sur pied en cristal taillé, partiellement teinté bleu clair dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#99Jef MoonsPeriod: 1920 - 1969
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 100 -
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'une taille brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 900 / 1000 -
#455
Een grijsgeaderd witmarmeren zuil, opgebouwd uit acht delen.
Une colonne en marbre blanc veiné de gris, composée de huit parties.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
Paire d'appliques murales moulées baroques.No longer availableDim. L. 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#524
Een opgezette roofvogel op tak.
Un oiseau de proie empaillé sur une branche.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60