Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
Capodimonte

“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.

"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2604220021.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317
    Capodimonte

    “Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #301
    Capodimonte

    “Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    « Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Capodimonte

    “Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Réparateur de sièges". Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More