Other lots by Peiser
Similar lots by type
-
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#149
“Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.
"Personnages". Une gravure en couleurs. Dans le même cadre une petite eau forte.No longer availableDim. 61 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
"l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 220/240 -
#594Jan De Bruin
“Verlichte man”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Homme éclairé". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#52Jan Bosschaert
Een paar zeefdrukjes. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat. Artiestenproef.
Une paire de sérigraphies. Les deux signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 40/50 -
#329Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#279Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#402
Een reeks van zeven vintage kunstfoto’s met de zeven hoofdzonden als thema.
Une série de sept photographies d'art vintage sur le thème des sept péchés capitaux.No longer availableDim. 37x60cmEstimate: € 40/60 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#472ToshihidePeriod: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200/250 -
#111
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180/220 -
#324Frans Hens
“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#584Jan De Bruin
“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50x35cmEstimate: € 40/60 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#22Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
"Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 47,5 cmEstimate: € 200/240 -
#399
Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45/55 -
#454Jos BollenPeriod: °1956
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 3/12 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 3/12 hors planche.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120/160 -
#277
Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100/140 -
#212
“Op het erf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1870 (?)
"Dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1870 (?)No longer availableDim. 17 x 13 cmEstimate: € 200/240 -
#283
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#229Limoges
Een terrine met schaal van donkerblauw porselein. ‘Copie d’ancien’.
Une soupière avec un plat de porcelaine bleue foncée. “Copie d'ancien”.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40/50 -
#335Boch Belgium
“Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.
"Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 35/45 -
#507
Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.
Sept poupées différentes, dont deux sur socle.No longer availableDim. H:17-cmEstimate: € 140/200 -
#100Gozewijn Devillé
“Sudan, de laatste mannelijke noordelijke breedlipneushoorn”. Textielverharder op metalen constructie. Met naamplaquette. Tentoonstellingen o.m. in de Plantentuin te Meise.
"Soudan, le dernier rhinocéros à larges lèvres mâle du Nord". Durcisseur textile sur construction métallique. Avec plaquette au nom. Expo: e.a. Le Jardin des Plantes de Meise.No longer availableDim. 193 x 120 x 600 cm +/- 270 kgEstimate: € 2000/3000 -
#446
Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#31
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 75/110 -
#376
Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25/30 -
#140
Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een smaragd van +- 1,80 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une émeraude de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 650/700