Other lots by Pauwels
-
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200
Similar lots by type
-
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#129Victor De BuckPeriod: 1855 - 1914
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#279Herman Grieten
“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#734R. Neeman
“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80/100 -
#732A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#134Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Vue de la Côte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#799
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#822Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#302
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#329Charles J. Denis
“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#299Leon Ost
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Vue de la côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘99.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 100/150 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80/100 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#159
“Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.
“Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#631Hypolitte Van den Bossche
“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#319Marieke De Ridder
“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100/150 -
#122Marthe Fassiaux
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#819Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#550
Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
Portugaleser de 100 Mark 1886 en or jaune. Dessin J. Lorenz. Montée en pendentif. Commémorant la construction de l’Hôtel de Ville de Hambourg, détruit dans l’incendie de 1843.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#452
“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan Schreyer.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammée. Attribution à Schreyer au verso.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#459Bob Torep
“Frits en Friede op Le Père Lachaise”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Frits et Friede sur le Père Lachaise”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600/1800 -
#574
Een tschako van het eerste regiment grenadiers. België, model 10 december 1843.
Shako du premier régiment de grenadiers belges, modèle 10 décembre 1843.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#59Charly LéonardPeriod: 1894 - 1953
“Zicht op de haven van Guetaria, Spanje”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1952 op de verso.
“Vue du port de Guetaria en Espagne”. Huile sur carton. Signé et daté 1952 au verso.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 150/200 -
#666
Een Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Tapis chinois en laine à décor de fleurs.No longer availableDim. 270 x 182 cmEstimate: € 40/60 -
#386
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200/1400 -
#337
Een oude Duitse messingen microscoop in kistje.
Microscope ancien en laiton dans son coffret. Allemagne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#468
Een vaas van rood glas. Draagt handtekening en nummer onderaan. Toegeschreven aan Willem Heesen.
Vase en verre rouge. Porte une signature et un numéro sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een uniform van de Artillerie van de Belgische burgerwacht.
Uniforme de l’artillerie de la garde civique belge.No longer availableEstimate: € 100/150