Similar lots by type
-
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500/700 -
#409M. Morre
“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31Estimate: € 20/30 -
#862M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#294Georges Lemmers
“Zittende vrouw”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1917.
”Femme assise”. Dessin. Signé et daté 1917.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 120/140 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200/250 -
#717
“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#482
“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#684Mietje Boonen
“Twee dames”. Tekening. Gesigneerd.
”Deux dames”. Un dessin. Signé.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 200/240 -
#172W. H. Simmons
“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160/180 -
#202
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Draagt een handtekening: Käthe Kolwitz.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Porte une signature: Käthe Kolwitz.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#477Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Negen diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Neuf livres différents, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#692René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#749
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80/100 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#602Felix De Boeck
“Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220/240 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#162Juul De Cort
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 150/200 -
#437Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.
Deux gravures sur bois encadrées, ainsi que deux gravures sur bois et le livre de Avermaete “Masereel”.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#431Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Acht diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Huit livres divers, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65/80 -
#219Robert BorretPeriod: °1924
“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200/400
Other lots in this auction
-
#393
Een ingelegd houten kistje.
Un petit coffret en bois parquet.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#735Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#516
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 125 x 200 cmEstimate: € 60/80 -
#164Jo Van Someren
“Winters rivierzicht.” Pastel op papier. Neo-impressionistisch werk. Gesigneerd en gedateerd november 1943.
”Vue hivernale sur la rivière”. Pastel sur papier. Neo-impressioniste. Signé et daté novembre 1943.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#540
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#153
Drie landkaarten betreffende onze contreien. “Leodiensis Episcopatus.” & “Comitatus Flandriae” en een oude stadskaart van Gent.
Trois cartes de nos contrées: “Leodiensis Episcopatus” & “Comitatus Flandriae” et une ancienne carte de ville de Gand.No longer availableDim. ± 48 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
Un tapis persan, décor Soumah.No longer availableDim. 184 x 129 cmEstimate: € 180/240 -
#423
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#189
“Geanimeerd landschap”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage animé”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 800/1000 -
#589
“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Srupl***.
”Nature morte, fleurs”. Techniques mixtes. Porte une signature: Srupl***.No longer availableDim. 64 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#93Capodimonte
Groep flamingo’s. Veelkleurig Italiaans porselein. Gemerkt, genummerd 907/1000 en met opschrift “Vier Tosca”.
Un groupe de flamants roses en porcelaine italienne polychrome. Marquée et numérotée 907/1000 et écriture “Quatre Tosca”.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/60