#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#477“Ensor” Uitgave naar aanleiding van de tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone kunsten te Brussel in 1999. Ed. Blondé.
”Ensor”. Une parution à l’occasion de l’exposition au Musée Royal des Beaux-Arts à Bruxelles en 1999. Ed. Blondé.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#130Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 800 / 1000 -
#518Een reeks van drie borden van Imariporselein.
Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
Bracelet en or jaune 18 ct orné de quatre pièces en or jaune: 20 BFR, 1869, Victoria 1886 et 1891 et 20 FFR, 1860.No longer availableDim. 56,48 gEstimate: € 1000 / 1200