#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
#116Een rechthoekige wandspiegel.
#147Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,48 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450 / 550 -
#524“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#122Venckeleer“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180 / 220 -
#624Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#302Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#211Cronier à ParisEen verguld bronzen Lodewijk XVI cartelklok, versierd met een vasque en guirlandes.
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#557Een Chinees houten tafelschermpje met een gesculpteerde plaquette van schildpad.
Un paravent de table en bois chinois à plaquette sculptée en tortue.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 160 / 180