#429Een messingen luchtertje met vijf lichtarmen met bloemvormige glazen kappen.
Un lustre en laiton à cinq bras et capes en verre sous forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#26Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#364“Brehms Thierleben”. Een reeks van acht Duitstalige encyclopedieën over het dierenrijk. Leipzig, eind XIXe eeuw.
”Brehms Thierleben”. Une série de huit encyclopédies en relation avec la faune. Leipzig, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#750Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#667Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre de cérémonie en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65 / 75 -
#109J.C. Canjels“Oud Maastricht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vieux Maastricht”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#155Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
”The seven Swabians”. Un groupe en bois polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40 / 50