#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
#136Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.
Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#111“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 2000 / 2500 -
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100