#238
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#619
Barokke spiegel, deels gebeitst.
#533
Een paar jardinières van meerkleurig Chinees porselein met een Cantondecor. Met onderschaal. Onderaan gemerkt.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor Canton. Avec sous-plat. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#253
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
#47
Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#695Palais Swiss Made
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#511
Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#797
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946
“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#789
Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
Un miroir style Empire. Bois de placage.No longer availableEstimate: € 80/120