#111
“Oud koppel”. Een groep van zamak op arduinen sokkel.
#333B.F.K.
Een aardewerken vaas met donkergroene Art Deco versiering en vergulde accenten.
Un vase en faïence, décoration Art Déco verte et accents dorés.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40/50 -
#302Charles Melikoff
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Voilier à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#378Val St. Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, resp. rood en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt en de tweede genummerd 43/250.
Deux cendriers en cristal taillé, rouge et mauve dans la masse. Marques et le deuxième numéroté 43/250.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#425
Een antieke lage eikenhouten tafel.
#67
“Danseres”. Een bronzen beeld in de stijl van de art deco.
#155
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,92 ct.No longer availableDim. 15,77 gEstimate: € 1400/1500 -
#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
#576Amanaban
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
#564
“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120/180