Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
SKU: 2105190286.
Categories: Hout, Marmer, Meubel.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #286
Estimate: € 600 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #876

    Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.

    Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #664
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #677

    Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.

    Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.
    No longer available
    Dim. 68 x 70 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #882

    Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.

    Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #908

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.

    Un porte-manteau en chêne à six crochets.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #892

    Een sobere antieke eikenhouten koffer.

    Un coffre en chêne sobre. Antique.
    No longer available
    Dim. 34 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #669

    Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.

    Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #884

    Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.

    Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #661

    Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.

    Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #654

    Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.

    Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #886

    Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.

    Trois tables gigognes, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #659

    Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.

    Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.
    No longer available
    Dim. 143 x 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #896

    Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.

    Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684

    Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #704

    Een renaissance zitbank van eikenhout.

    Un banc Renaissance en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #221
    Guenoux à Paris

    Een Lodewijk XVI pendule van wit marmer en verguld brons, versierd met leeuwenkoppen en getooid met een siervaas.

    Une pendule Napoléon III en marbre blanc et bronze, décorée de têtes de lions et un vase.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #649

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #889

    Een paar koperen bijzettafeltjes.

    Une paire de petites tables en cuivre.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #673

    Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.

    Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #679

    Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.

    Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #879

    Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #909

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.

    Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #668

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180

Other lots in this auction

  • #65

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een in markies geslepen robijn van ± 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un rubis taille marquise de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,39 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #406

    Twee mahoniehouten stoelen en een armstoel in Regencystijl.

    Deux chaises en acajou et un fauteuil style Régency.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #842
    Gerard & Leonard Valk

    “Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.

    ”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #319
    Glansdorf

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘27.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘27.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.

    Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #610

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 15,85 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #479
    André Goezu

    “Rivalité”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Rivalité”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #166

    Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan deurtjes met glas in lood.

    Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style renaissance malinois à deux portes vitraux au plomb dans la partie supérieure.
    No longer available
    Dim. h: 233 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #452

    Een driedelig toiletstel van geslepen kleurloos kristal.

    Une garniture de toilette en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #864

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #295

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.
    No longer available
    Dim. 1,18 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More